Barevné dřevěné autíčko Plantoys

Barevné dřevěné autíčko PlanToys

Barevné dřevěné autíčko od PlanToys je krásná hračka vhodná i pro miminka. Je vyrobeno z kvalitního materiálu a obarveno netoxickými barvami.

V tomto článku přináším jen jeden rychlý tip na krásnou hračku pro malé i větší milovníky aut. Toto autíčko máme doma už 3 roky, stále vypadá jako nové a stále se neokoukalo. Ze začátku sloužilo synovi k procvičování hrubé i jemné motoriky. Jednotlivé díly jsou k sobě připevněny gumičkou, což dítěti umožňuje procvičovat prsty a úchop. Pro dospělého je to tak trochu antistresová pomůcka. Rozhodně nemohu říct, že bych si s ním nikdy nehrála. 🙂 Později posloužilo k procvičování základních barev a dnes už tvoří nedílnou součást synovy sbírky autíček.

Musím říct, že to byla jedna z těch hraček, které jsem možná kupovala víc pro sebe než pro syna. Pro dřevěné hračky mám slabost a tahle mě zaujala na první pohled. Dneska se dá stále sehnat, a to buď v sytě barevné podobě, jako ho máme i my, nebo v pastelových odstínech (ty se mi líbí výrazně méně, ale někdo má toto ladění rád).  Ceny se pohybují okolo 300 Kč za syté barvy a okolo 380 Kč za pastelové barvy.


Znáte tuto hračku?

Máte rádi dřevěné hračky?

Máte tip na nějaké další barevné dřevěné autíčko?

Napsat komentář