Barevné dřevěné autíčko PlanToys

Barevné dřevěné autíčko Plantoys

Barevné dřevěné autíčko od PlanToys je krásná hračka vhodná i pro miminka. Je vyrobeno z kvalitního materiálu a obarveno netoxickými barvami.

V tomto článku přináším jen jeden rychlý tip na krásnou hračku pro malé i větší milovníky aut. Toto autíčko máme doma už 3 roky, stále vypadá jako nové a stále se neokoukalo. Ze začátku sloužilo synovi k procvičování hrubé i jemné motoriky. Jednotlivé díly jsou k sobě připevněny gumičkou, což dítěti umožňuje procvičovat prsty a úchop. Pro dospělého je to tak trochu antistresová pomůcka. Rozhodně nemohu říct, že bych si s ním nikdy nehrála. 🙂 Později posloužilo k procvičování základních barev a dnes už tvoří nedílnou součást synovy sbírky autíček.

Musím říct, že to byla jedna z těch hraček, které jsem možná kupovala víc pro sebe než pro syna. Pro dřevěné hračky mám slabost a tahle mě zaujala na první pohled. Dneska se dá stále sehnat, a to buď v sytě barevné podobě, jako ho máme i my, nebo v pastelových odstínech (ty se mi líbí výrazně méně, ale někdo má toto ladění rád).  Ceny se pohybují okolo 300 Kč za syté barvy a okolo 380 Kč za pastelové barvy.


Znáte tuto hračku?

Máte rádi dřevěné hračky?

Máte tip na nějaké další barevné dřevěné autíčko?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *