Barevné dřevěné autíčko PlanToys

Barevné dřevěné autíčko Plantoys

Barevné dřevěné autíčko od PlanToys je krásná hračka vhodná i pro miminka. Je vyrobeno z kvalitního materiálu a obarveno netoxickými barvami.

V tomto článku přináším jen jeden rychlý tip na krásnou hračku pro malé i větší milovníky aut. Toto autíčko máme doma už 3 roky, stále vypadá jako nové a stále se neokoukalo. Ze začátku sloužilo synovi k procvičování hrubé i jemné motoriky. Jednotlivé díly jsou k sobě připevněny gumičkou, což dítěti umožňuje procvičovat prsty a úchop. Pro dospělého je to tak trochu antistresová pomůcka. Rozhodně nemohu říct, že bych si s ním nikdy nehrála. 🙂 Později posloužilo k procvičování základních barev a dnes už tvoří nedílnou součást synovy sbírky autíček.

Musím říct, že to byla jedna z těch hraček, které jsem možná kupovala víc pro sebe než pro syna. Pro dřevěné hračky mám slabost a tahle mě zaujala na první pohled. Dneska se dá stále sehnat, a to buď v sytě barevné podobě, jako ho máme i my, nebo v pastelových odstínech (ty se mi líbí výrazně méně, ale někdo má toto ladění rád).  Ceny se pohybují okolo 300 Kč za syté barvy a okolo 380 Kč za pastelové barvy.


Znáte tuto hračku?

Máte rádi dřevěné hračky?

Máte tip na nějaké další barevné dřevěné autíčko?

Novinky e-mailem?

Líbí se vám nápady pro děti na tomto webu? Chcete dostávat zprávu pokaždé, když vyjde nový článek? Stačí zadat vaši e-mailovou adresu.

Spam opravdu neposílám. Dostávat budete pouze upozornění na nové články. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli odhlásit.

Author: Verča | (d)veruce

Máme doma šikovného kluka školního věku, který mě hned v prvních měsících přiměl vydat se na dráhu kontaktního rodiče. Díky němu jsem se začala zajímat o nošení, bezplenkovku, BLW (příkrmy do ruky), BF obuv a v neposlední řadě o alternativní vzdělávání. Nejvíc souzním s metodami Marie Montessori, v jejíž pedagogice hledám inspiraci nejčastěji. Více se o mně dozvíte v menu Info > Kdo jsem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *