Kdo k sobě patří?

Kdo k sobě patří

Leporelo KDO K SOBĚ PATŘÍ? se řadilo mezi naše favority po mnoho měsíců a také podle toho vypadá. 😉

Je klasického formátu o 12 stránkách. Na dvou dvoustranách najdete zvířata ze dvora, na dvou dalších zvířata z lesa (musím vyzdvihnout, že mezi ně autoři zařadili i vlka), na další dvoustraně pak zvířata ze zoo a na poslední stránku se vešli i domácí mazlíčci (tedy jen pes a kočka). Leporelo ilustroval Jan Hošek a vydalo jej nakladatelství Albatros.

Kresby zvířat vypadají realisticky, takže knížka je vhodná i pro přiřazování obrázků nebo figurek zvířat. U každého ze zvířat jsou vyobrazeni samec, samice i mláďata a dítě je k sobě může řadit na základě stejně barevného puntíku. Procvičí se tím i vnímání barev, takže z jednoho malého leporela se toho může batole naučit poměrně hodně.

Hodnocení
Ilustrace 100%
Poměr ceny a kvality 100%
Celkové hodnocení 100%
Ilustrace 100%
Poměr ceny a kvality 100%
Celkové hodnocení 100%

PS: Díky této knize se syn začal v roce a půl zajímat o písmena. Zaujal ho barevný název leporela na deskách. Myslela jsem, že to bude jen chvilková záležitost, ale on se do toho pustil a ve dvou letech už uměl malou i velkou abecedu. Inu, děti si opravdu jedou v nasávání nových informací podle svého. 😉


Znáte leporelo Kdo k sobě patří?

Znáte nějaké podobné s realistickými kresbami zvířat?


Další či podobné knihy pro malé děti najdete pod štítkem .

Novinky e-mailem?

Líbí se vám nápady pro děti na tomto webu? Chcete dostávat zprávu pokaždé, když vyjde nový článek? Stačí zadat vaši e-mailovou adresu.

Spam opravdu neposílám. Dostávat budete pouze upozornění na nové články. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli odhlásit.

Author: Verča | (d)veruce

Máme doma šikovného kluka školního věku, který mě hned v prvních měsících přiměl vydat se na dráhu kontaktního rodiče. Díky němu jsem se začala zajímat o nošení, bezplenkovku, BLW (příkrmy do ruky), BF obuv a v neposlední řadě o alternativní vzdělávání. Nejvíc souzním s metodami Marie Montessori, v jejíž pedagogice hledám inspiraci nejčastěji. Více se o mně dozvíte v menu Info > Kdo jsem.

2 thoughts on “Kdo k sobě patří?

 1. Neznám, ale jeví se mi velice příjemné pro oko.
  Pár takto laděných knížek jsem Sofince koupila a nejvíc jí oslovil Život na statku.
  Z důvodů karantény jsem jí posílala balíček a největší radost měla z tvořícího předškolního časopisu,
  ten měl úspěch.
  Moc vás zdravím, stránky jste do jara převlékli do nového, moc pěkné.
  Hodně zdraví, Verunko.

  1. Nebyl to Puntík? Ten sklízí úspěch u nás. 🙂
   Těž přeji hodně zdraví a pevné nervy s tím vším okolo!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *